banner

Cashback

Co je cashback?

Cashback je způsob či metoda, jak jednoduše ušetřit peníze za něco, co bychom si stejně koupili. Pokud si nyní vyberete některý z portálů
níže a ten bude nabízet cashback 5%, tak vy z utracených např. 1000 Kč získáte zpět 50 Kč. Pokud byste si daný produkt stejně koupili, proč neušetřit?

 
 
 
 
 

Vyberte si svůj cashback portál

Logo Tipli

Tipli

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hamty

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plná peněženka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Refundo

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vratné peníze

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podpořit

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Získejte

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cashback: Co to je a proč byste jej měli používat?

Cashback je jedním z nejúčinnějších a nejjednodušších způsobů, jak ušetřit peníze. Je to proto, že cashback je jednoduše vrácení části peněz, které utratíte. Například, pokud si objednáte zboží v hodnotě 100 Kč, obdržíte cashback 5 Kč, tak jste dostali casback 5%, neboť celková cena byla 95 Kč.

Co je cashback?

Cashback vám umožňuje získat vrácení peněz za jakýkoli nákup, který provedete. Je to skvělý způsob, jak ušetřit peníze a získat více za své peníze. Cashback se obvykle funguje na webových stránkách, respektive internetových obchodech, jako jsou Amazon, eBay, ale i české obchody. Tyto peníze jsou obvykle vráceny na vaši kartu  či uživatelský účet a mohou být použity pro budoucí nákupy. Pokud hledáte způsob, jak ušetřit peníze a najít způsob, jak získat více za své peníze, cashback je skvělý způsob, jak toho dosáhnout.

Jak získat cashback

Cashback je druh slevy, který obdržíte většinou po nákupu. Jedná se o formu kompenzace za váš nákup. Výhodou nakupování online je, že za své nákupy můžete získat cashback. Existuje mnoho různých webových stránek, které nabízejí cashback, ale dva nejoblíbenější jsou zřejmě Tipli a Hamty.

Tipli je webová stránka, která nabízí cashback na více než 1290 obchodech, včetně Booking.com, Dr.Max či Mall.cz. Nabízí také speciální slevu na elektroniku a třeba také pronájem aut. Hamty nabízí cashback také na stovkách obchodů. Rozdíl mezi těmito dvěma společnostmi spočívá v tom, že Hamty nabízí zpravidla větší cashback za nákupy, ale zase vyžaduje roční poplatek, zatímco Tipli nabízí cashback za nákupy provedené debetní kartou “zdarma” (ovšem menší cashback).

Výhoda cashbacku při online nakupování je, že můžete využít dostupných rozšíření do prohlížečů, které jednotlivé portály nabízejí a tak při přechodu na web, který casback nabízí, budete upozorněni, že je dostupný cashback. Nemusíte si tedy pamatovat, které všeechny obchody nabízí cashback.

Co dělat s cashbackem?

Cashback je druh slev, který je poskytován spotřebitelům za nákupy provedené online. Obecnou myšlenkou cashbacku je poskytnout spotřebitelům slevu za peníze, které utratí při nákupu produktu v jejich obchodě. To je skvělý způsob, jak ušetřit peníze. Je to také skvělý způsob, jak se ujistit, že za své peníze dostáváte maximum.

Závěr

Měli byste vědět, že za své nákupy můžete dostat peníze zpět i při placení určitou kartou, respektive kartou z určité banky. Např. Air Bank nabízí odměny, pokud platíte právě její kartou a to buď ve formě slevy nebo právě ve formě cashbacku. 

 
 

Tipli

Mini recenze

Tipli patří rozhodně mezi oblíbené cashback portály v ČR. Portál nabízí zhruba 1290 obchodů, u kterých můžete využít ccashback. K tomu nabízí také slevové kupóny, které mají obchodníci zrovna dostupné. Můžete ušetřit tedy nejen v rámci chasbacku, ale vidíte i dostupné slevové kupóny či kódy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Naše hodnocení
90%

Užitečné informace

  • Přibližně obchodů v nabídce: 1290
  • K dispozici mobilní aplikace na iOS i Android.
  • Vstupní bonus
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vypočítat úsporu peněz

 
 

Výhody

Nevýhody